Kongres Kultury Pomorskiej

Fundacja Pomysłodalnia  wspólnie z Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie  zapraszają na spotkanie w ramach Kongresu Kultury Pomorskiej, które odbędzie się w Bytowie.

W 2016 roku, w serii debat w cyklu Mapa i terytorium dokonano rozpoznania, które stało się bazą do przygotowania Kongresu. W ramach cyklu Region: Identyfikacja zostaną zaprezentowane efekty tych działań, m.in. Mapa kultury pomorskiej oraz wyniki ankiety Kultura na Pomorzu, która została przeprowadzona we wszystkich gminach i starostwach województwa pomorskiego.

Spotkanie w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych kulturą w powiatach: bytowskim, chojnickim, człuchowskim, kartuskim, kościerskim, słupskim i w Słupsku. Chodzi o silną, aktywną reprezentację osób, którą chcą mieć wpływ na kształt kultury w Regionie, jaki wszyscy tworzymy.

Zapraszamy do potwierdzenia obecności poprzez wypełnienie i przesłanie formularza znajdującego się na stronie http://kongres.pomorzekultury.pl/obrady-stolikowe/region-i-bytow/. Na stronie Kongresu dostępna jest pełna informacja, w tym o pozostałych wydarzeniach i formularze zgłoszeniowe. Wcześniejsza rejestracja pozwoli na lepsze przygotowanie spotkań.

Wszystko o Kongresie Kultury Pomorskiej na stronie: www.kongres.pomorzekultury.p

REGION I – BYTÓW

Termin: 20.03.2017, godz. 10.30

Miejsce: Muzeum Zachodniokaszubskie w Bytowie

  1. Zamkowa 2, 77-100 Bytów

Zapraszamy na Kongres Kultury Pomorskiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.