ZAPRASZAMY NA DYSKUSYJNE SPOTKANIE FILMOWE

W poniedziałek 28 marca o godzinie 17.00 w sali wystawowej poświęconej współczesnej sztuce ludowej (III piętro Domu Zakonnego) odbędzie się dyskusyjne spotkanie premierowe z pokazem filmu Andrzeja Dudzińskiego, pt. Tajemnice Świata Światów. Opowieści o Józefie Chełmowskim.

Film znanego reżysera Andrzeja Dudzińskiego jest jego najnowszym dokonaniem artystycznym. Ten pełnometrażowy obraz został nominowany do dorocznej Pomorskiej Nagrody Artystycznej, honorującej najbardziej znaczące wydarzenia, jakie miały miejsce dziedzinie kultury w roku poprzedzającym jej wręczenie, przyznawanej przez Samorząd Województwa Pomorskiego.

Film został także zgłoszony i przyjęty do kilkunastu festiwali międzynarodowych, m.in. do Tokio i Los Angeles.

W spotkaniu uczestniczyć będzie reżyser, producent (przedstawiciele Muzeum Zachodniokaszubskiego) i m.in. badacze występujący w filmie.

Zapraszamy!

Przypominamy, że nadal obowiązują zasady: dystans, maseczka, dezynfekcja.