POLE ZABAWY – zapraszamy do muzeum na ciekawe zajęcia

Zapraszamy do Muzeum na zajęcia

Wystawie „Rzeźbiarski fach Romana Ziemeya” towarzyszy oferta edukacyjno-warsztatowa „Pole zabawy”, skierowana do grup dzieci i młodzieży oraz indywidualnych zainteresowanych.

Odsłona warsztatowa: malowanie drewnianych ptaków autorstwa Romana Ziemeya pod okiem samego Twórcy. Bezpośredni kontakt z Twórcą i jego opowieściami na temat rzeźbiarskich przedstawień i tematów poruszanych na wystawie, i co najistotniejsze, wspólny proces twórczy.

Na WARSZTATY zapraszamy dorosłych oraz rodziców z dziećmi.

Kiedy? W sobotę 18 listopada o godz. 11.00

Czas trwania ok. 3 godz

Koszt za uczestnika: 100 zł

Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada

Zapisy oraz szczegółowe informacje udziela Magdalena Sudoł: 783 699 739

Oczywiście ptaki po metamorfozie ubarwienia, uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domów.

Na LEKCJE MUZEALNE zapraszamy zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne. Będziemy poznawać, dotykać, a także tworzyć własne opowieści z bohaterami prac Romana Ziemeya.

Spotkania dostępne od dziś do 8 grudnia

Czas trwania 30/40min

Koszt za uczestnika: 10 zł

Zapisy oraz szczegółowe informacje udziela Magdalena Sudoł 783 699 739

Możliwość komentowania została wyłączona.