III Imieniny Borowej Ciotki – zapraszamy

Muzeum Zachodniokaszubskie wspólnie z grupą nieformalną Płotowskie Borowe Ciotki zaprasza na III Imieniny Borowej Ciotki 11.08. godz. 14.00 – 18.00 Zagroda Styp-Rekowskich w Płotowie.
W programie zajęcia i warsztaty manualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, gra terenowa przybliżająca historię Płotowa, mnóstwo dobrego swojskiego jedzenia przygotowanego przez Płotowskie Borowe Ciotki, stoiska twórców ludowych Zygmunta Kędzierskiego, Włodzimierza Ostoja – Lniskiego i Zofii Muchy, miody prosto z zaprzyjaźnionej pasieki Ewy i Bogdana Toporkiewiczów z Dzierzgonia, występ chóru z Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu „Sami swoi”, projekcja zwycięskiego filmu ( O Borowej Ciotce) z I Konkursu Kaszubskich Filmów Amatorskich i spotkanie z jego twórcami – młodzieżą z Zespołu Szkół w Łubnie, wykład o tajemnicach naszych lasów Joanny Gil-Ślebody, a także występ Cubanos Partyzanos & Morealless.
Zapraszamy serdecznie!

Możliwość komentowania jest wyłączona.