45 lat minęło!

27.01. w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 45-lecia istnienia placówki. Nasze Muzeum odwiedzili muzealnicy z zaprzyjaźnionych instytucji niemal z całego Pomorza, a także przedstawiciele władz województwa, samorządu oraz miasta Bytowa. Była to doskonała okazja do złożenia życzeń, gratulacji, a także wspomnień.

Z okazji jubileuszu 45-lecia Muzeum Zachodniokaszubskiego, wicewojewoda Mariusz Łuczyk, wręczył zasłużonym pracownikom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Srebrnym Medalem za długoletnią służbę, przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – uhonorowana została pani Teresa Treder.

Odznaką Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej, przyznawana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – uhonorowany został pan Janusz Kopydłowski.

Odznaką Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej, przyznawana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – uhonorowany został pan Jaromir Szroeder.

Odznaką Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej, przyznawana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – uhonorowany został pan Tomasz Siemiński.

Odznaką Za Opiekę nad Zabytkami, przyznawaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – uhonorowany został pan Maciej Kwaśkiewicz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.